Forum klasy II M z Wyspiana

Stare forum klasy IIM

#1 2007-02-06 20:44:12

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

O stronie

Myślę że trzeba rozkręcić to forum .

Jeśli chodzi o moje uwagi na temat strony to nie mam większych zastrzeżeń. Prosta, w miarę przejrzysta. Nie mam tylko zbyt dużego zaufania do ramek, z których jest zbudowana. Jeśli oczywiście moje zdanie by się liczyło to radziłbym na początek zostać przy tej wersji, która jest, ale w ostateczności jednak połączyć siły z Błażejem i Selerem i stworzyć coś fajnego w języku PHP.
Pozdrawiam :-)


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#2 2007-02-07 09:02:28

zemalo

I heavy metal!

10918299
Skąd: Kęty
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: O stronie

Fallen Angel napisał:

Myślę że trzeba rozkręcić to forum .

Też tak myślę .

Fallen Angel napisał:

Nie mam tylko zbyt dużego zaufania do ramek, z których jest zbudowana. Jeśli oczywiście moje zdanie by się liczyło to radziłbym na początek zostać przy tej wersji, która jest, ale w ostateczności jednak połączyć siły z Błażejem i Selerem i stworzyć coś fajnego w języku PHP.

Ramek na stronie raczej nie ma, może miałeś na myśli tabele?
Nad nową wersją też pewnie pomyślimy, ale przez jakiś czas zostaniemy przy html-u (chyba, że pojawi się większa ilość takich propozycji jak Twoja ).


Pozdrawiam,
zemalo

Offline

 

#3 2007-02-07 17:31:05

Qba

Członek Wielkiej Trójki

Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 102
Punktów :   

Re: O stronie

a kto to jest fallen angel do jasnej cholery ??


....................................................................................
Skoro martwi się nie żywią, to czemu żywi się martwią ???

Offline

 

#4 2007-02-07 18:44:40

zemalo

I heavy metal!

10918299
Skąd: Kęty
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: O stronie

Qba napisał:

a kto to jest fallen angel do jasnej cholery ??

Z tego co zauważyłem po mailu to xxxxx xxxxx .


Pozdrawiam,
zemalo

Offline

 

#5 2007-02-07 20:57:43

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: O stronie

Faktycznie nie ma ramek, przyznaję rację, pomyliłem się .

zemalo napisał:

Z tego co zauważyłem po mailu to xxxxx xxxxx .

Chciałbym zauważyć, że ujawnianie danych osobowych użytkowników forum przez administratora świadczy tylko i wyłącznie o jego niskim poziomie kultury internetowej.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#6 2007-02-07 22:42:32

zemalo

I heavy metal!

10918299
Skąd: Kęty
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: O stronie

zemalo napisał:

Z tego co zauważyłem po mailu to xxxxx xxxxx .

Chciałbym zauważyć, że ujawnianie danych osobowych użytkowników forum przez administratora świadczy tylko i wyłącznie o jego niskim poziomie kultury internetowej.

Ależ nie, sam ujawniasz swoje dane osobowe podając takiego maila. Ja nie opublikowałem żadnych tajnych informacji, tylko wydedukowałem po adresie, który sam podałeś do opinii publicznej .


Pozdrawiam,
zemalo

Offline

 

#7 2007-02-08 18:04:11

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: O stronie

Nie chcę się przegadywać, czy kłócić kto ma rację ale jak wejdziesz na mój profil (http://pierwszam.pun.pl/profile.php?id=5) to można zauważyć, ze mój e-mail nie jest widoczny tylko widnieje napis: (Prywatny). Dostęp do niego ma tylko administrator.

Pozdrawiam.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#8 2007-02-08 18:33:03

zemalo

I heavy metal!

10918299
Skąd: Kęty
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: O stronie

Fallen Angel napisał:

Nie chcę się przegadywać, czy kłócić kto ma rację ale jak wejdziesz na mój profil (http://pierwszam.pun.pl/profile.php?id=5) to można zauważyć, ze mój e-mail nie jest widoczny tylko widnieje napis: (Prywatny). Dostęp do niego ma tylko administrator.

Właściwie masz rację, nie myślałem o tym, bo jestem zalogowany jako admin. Jeśli Ci przeszkadza podawanie Twoich danych to nie ma sprawy,  wyedytowałem post, w którym podałem kim jesteś... Z drugiej strony wypadałoby się przedstawić, bo pozostawanie anonimowym na forum dla konkretnej grupy osób też nie świadczy o "wysokim poziomie kultury internetowej" .
eot.


Pozdrawiam,
zemalo

Offline

 

#9 2007-02-08 21:40:56

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: O stronie

Przede wszystkim nigdy nie słyszałem o obowiązku publicznego podawania swojego imienia i nazwiska. Gdyby tak było nie używałoby się nicków. Przedstawić mogłem się w klasie, ale nawet nie miałem takiej możliwości, ponieważ uprzedziłeś mnie na forum, które czyta wiele osób nie koniecznie związanych z naszą klasą.
Co do kultury internetowej to dostrzegam znaczące różnice w naszym pojmowaniu jej. Dla mnie jest to między innymi prawo do zachowania prywatności poprzez posługiwanie się nickiem a nie imieniem i nazwiskiem, i należy to uszanować. Ty podchodzisz do tego troszkę inaczej i jak najbardziej masz do tego prawo. Ostatecznie nikt przecież nie może narzucić swojego toku myślenia innym .

PS. Proponowałbym skończyć już tą bezsensowną dyskusję. Mieliśmy tutaj w końcu rozmawiać o stronie a nie sprzeczać się o byle co

Pozdrawiam.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#10 2007-02-08 22:36:04

zemalo

I heavy metal!

10918299
Skąd: Kęty
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: O stronie

Fallen Angel napisał:

Co do kultury internetowej to dostrzegam znaczące różnice w naszym pojmowaniu jej.
(...)
PS. Proponowałbym skończyć już tą bezsensowną dyskusję. Mieliśmy tutaj w końcu rozmawiać o stronie a nie sprzeczać się o byle co

Bez różnic w pojmowaniu różnych spraw byłoby nudno . Tak jak proponujesz - skończmy tą dyskusję, bo do niczego konkretnego nie zmierza, a sam temat jest poświęcony czemuś innemu.


Pozdrawiam,
zemalo

Offline

 

#11 2007-02-16 08:21:29

Qba

Członek Wielkiej Trójki

Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 102
Punktów :   

Re: O stronie

dość już tego... dostrzegłem pewną niekonsekwencję u ciebie zemalo... niby w dziale NEWSY wpisaliście, że djamba i kaśka666 wymiatają... ale już w dziale osiągnięć ani widu takich info... chyba trochę zaniedbaliście ten dział...


....................................................................................
Skoro martwi się nie żywią, to czemu żywi się martwią ???

Offline

 

#12 2007-02-17 13:21:56

zemalo

I heavy metal!

10918299
Skąd: Kęty
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: O stronie

Qba napisał:

dość już tego... dostrzegłem pewną niekonsekwencję u ciebie zemalo... niby w dziale NEWSY wpisaliście, że djamba i kaśka666 wymiatają... ale już w dziale osiągnięć ani widu takich info... chyba trochę zaniedbaliście ten dział...

Nic nie zaniedbaliśmy . Miałem zamiar po prostu zrobić jakąś większą aktualizację i wtedy też dodać informacje w osiągnięciach .


Pozdrawiam,
zemalo

Offline

 

#13 2007-02-21 08:14:45

Qba

Członek Wielkiej Trójki

Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 102
Punktów :   

Re: O stronie

przeczytałem ostatnio opis pani prof. kajty... pani profesor napisała tak: "Kocham krainę spokoju, więc szkolny radiowęzeł najchętniej bym zlikwidowała..."
To mnie zabolało... nie tylko jako wiernego słuchacza ale także jako działacza...
czy coś jest nie tak ? macie jakieś specjalne propozycje co to materiału puszczanego w szkolnym radio-węźle ?
piszczie...


....................................................................................
Skoro martwi się nie żywią, to czemu żywi się martwią ???

Offline

 

#14 2007-02-21 20:27:52

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: O stronie

Ja mam pewne zastrzeżenia.
Po pierwsze jestem całkowicie przeciwny puszczaniu w radiowęźle czegoś takiego jak techno. Wyspian jest pożądaną szkołą i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Moim zdaniem z tych głośników powinny wydobywać się dźwięki rocka i metalu lub pokrewnych.
Po drugie muzyka jest puszczana zbyt cicho. Momentami kompletnie nic nie słychać. Nie mam tutaj na myśli pogłaśniania ile się da, ale tak żeby wyraźnie wszystko było słychać.

PS.
Ostatnie 2 posty (Qby i mój) nie są związane z tematem. Jeśli jest to możliwe proponowałbym stworzenie nowego i przeniesienie ich tam.
Nie posądzajcie mnie o jakieś dyrygowanie tym forum, po prostu nie chciałbym żeby zrobił nam się tutaj bałagan, a o to powinni dbać wszyscy użytkownicy.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#15 2007-02-21 20:59:39

dżodżo

Don

Skąd: New York
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 72
Punktów :   

Re: O stronie

Mnie to wszystko jest wsio!

Mam zażalenie do Zemala. Wg mnie nowe osoby powinny być zidentyfikowane przez admina, że należą do naszej klasy, zanim będą mogły wejść do działu "Nasza Klasa". Bo nie daj Boże, niech to będzie pan Leśniak, albo ktokolwiek inny, a np wymknie mi się albo komuś coś z pod kontroli, to potem będzie nieźle przerypane. Dziękuę za pozytywne rozpatrzenie mojej uwagi.

Ostatnio edytowany przez dżodżo (2007-02-24 14:47:43)


"Przychodzisz do mnie i prosisz: „Donie Corleone, daj mi sprawiedliwość”.
Nie prosisz jednak z szacunkiem, ani myślisz nazwać mnie Ojcem Chrzestnym."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodwars.pun.pl www.arjunrampal.pun.pl www.streetfighters.pun.pl www.narutofangry.pun.pl www.athair.pun.pl