Forum klasy II M z Wyspiana

Stare forum klasy IIM

#1 2007-04-20 09:52:43

Ucho

***

Skąd: ***
Zarejestrowany: 2007-02-05
Posty: 79
Punktów :   

Na Sycylii

Boune giorno wszystkim!!!
Przesylam pozdrowienia z pieknej, jednak nie tak goracej Sycylii jakbysmy chcieli Mam nadzieje ze w Polsce leje... Ale zarty na bok. Codziennie do szkoly dojezdzamy na fajnych motorkach. Potem mamy z nimi normalne lekcje (od jednej do trzech godzin - roznie to jest). Po lekcjach cos zawsze zwiedzamy, a wieczorem spotykamy sie razem. Szkoda ze nie ma tu calej pierwszej m... Napiszcie tu na forum co sie dzieje w Ketach, czy wywalczyliscie wycieczke i jak sobie dajecie rade bez nas... Moze przeczytam w jakis dzien. Moj sycylijczyk nie ma internetu w domu a nie wiem kiedy znowu bedzie okazja w szkole. Gralismy trzy mecze w noge Polska vs Wlochy i wszystkie wygralismy Nie chwalac sie strzelilem pare ladnych goli:) Teraz apeluje do Muciek zeby caly czas trenowaly bo jak wroce to wznawia rozgrywki liga... Tesknie za tancami...
Teraz musze juz konczyc! Jeszcze raz najmilej pozdrawiam!
Arivederci!


........................................................................
musimy żeglować, nie musimy żyć...

Offline

 

#2 2007-04-21 17:50:03

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Na Sycylii

Gratuluję zwycięstwa. W Wyspianie właśnie zaliczyliśmy dni otwarte, całość bez większych potknięć. To ciebie w ogóle nie ma? Aaaa... przecież wylegujecie się na Sycylii, nie zauważyłem . O wycieczce nic jeszcze nie wiemy i chyba sprawa pozostanie nierozstrzygnięta do waszego powrotu. Bawcie się dobrze, pozdrowienia z ciepłej i słonecznej (dzięku Bogu ) Polski. My się w szkole bawimy świetnie, wy mam nadzieję też.

PS. Przekaż pozdrowienia wszystkim sycylijczykom i naszym. See ya honey.

Offline

 

#3 2007-04-21 18:28:49

Anka

Uczeń

4294874
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 66
Punktów :   

Re: Na Sycylii

Hej My też za wami tesknimy co do wycieczki to jak narazie zapowiada sie ze w tym roku jej raczej nie bedzie:( Co do szkoly to nie wiem bo jak narazie nie chodze:( Siedze sobie w domku z zapaleniem zatok ale spoko:) Ucho mam jedno ale co do twojego postu. Powinienes raczej napisac jaki jest twoj Sycylijczyk, czy sa tam przystojni Włosi itd . Mam nadzieje ze szybko wrocicie i bedziecie nam opowiadac o tej swojej pieknej podrozy do obcego kraju. Pozdrow i usciskaj wszystkich. milego pobytu i szczesliwego powrotu:)

Offline

 

#4 2007-04-25 21:25:07

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: Na Sycylii

No ucho, porządnie się przyłóż do treningu, bo my sobie nie folgujemy . Żeby nie było tak, że będziesz miał jakieś braki w formie po przyjeździe . A tak poza tym to pani profesor się chyba za wami stęskniła .


Edit:
Wszyscy wrócili cali i zdrowi. Zdali relacje na gorąco. Nic dodać nic ująć .


Pozdrawiam.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radiointernetowe.pun.pl www.fir0.pun.pl www.kpsw.pun.pl www.13clan.pun.pl www.diversslain.pun.pl