Forum klasy II M z Wyspiana

Stare forum klasy IIM

#1 2007-05-03 16:53:15

lopez

Starszy strzałowy....

6703042
Skąd: FROM NITRIC ACID
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 178
Punktów :   

Future.....

Niby jestescie juz jedną nogą w II klasie LO a zdałoby sie już pomyślec do czego sie przykładać i gdzie sie wybrac po LO;)

Więc jak planujecie ?? Gdzie sie wybieracie na studia?? A może do woja??


Pozdrawiam
Lopez

"Głodny tłum modlił się bym spadł..każdy z nich chciał ściagnąć mnie w dół....."

Offline

 

#2 2007-05-03 17:22:52

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: Future.....

Nawet jakbym  chciał, to mnie nie wezmą do woja .
A co do przyszłości, to matma, fizyka, i prawdopodobnie polibuda. Nad kierunkiem jeszcze myślę .

Pozdrawiam.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#3 2007-05-03 17:56:13

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Future.....

A ja chciałbym być muzykiem. Nic więcej mi do szczęścia nie jest potrzebne .

Offline

 

#4 2007-05-03 22:08:34

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: Future.....

Płeć piękną pewnie trzeba jak zwykle, sprowokować do rozmowy.

To jak miłe panie, planujecie zostać gospodyniami domowymi ??

Pozdrawiam.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#5 2007-05-04 09:28:11

Kropcia

Użytkownik

9627696
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Future.....

z początku planowałam medycynę, potem myślałam o politechnice i jakimś konkretnym kierunku związanym z chemią...ostatnio jednak jakoś zbudził się we mnie pewien pociąg do ogrodnictwa, sadownictwa, zainteresowanie pszczelarstwem...sama nie wiem jeszcze do końca...


"I can wrestle with the stormy night" SoaD rlz...

Offline

 

#6 2007-05-04 09:37:58

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Future.....

Pszczelarstwo... Pysznie - Miodek .

Chciałbym uczyć się "rzemiosła" w Katowicach na Katowickiej Akademii Jazzu i muzyki rozrywkowej. Ale realnie oceniając swoje szanse nie mam szans się tam dostać - zbyt mały staż. Postaram się dostać na Studia Muzyczne do Cieszyna, ewentualnie do Krakowa (polecają mi Cieszyn). Jeśli nie muzyka to architektura .

Offline

 

#7 2007-05-04 14:06:56

lopez

Starszy strzałowy....

6703042
Skąd: FROM NITRIC ACID
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 178
Punktów :   

Re: Future.....

nie zebym zniechęcał ale architektura to śwetna jak i odpowedzialna robota, jednak trzeba miec uzdolnienia zarówno plastyczne jak i matematyczne.... ale polecam.....

A co do muzyki......... ciekawy kierunek, jednak jak patrze na ten kraj to polecałbym ci sie już przykładac do angielskiego ...bo niestety jesli chodzi o kariere muzyczną w tym kraju dłuuuugo bede miał takie podejście


Pozdrawiam
Lopez

"Głodny tłum modlił się bym spadł..każdy z nich chciał ściagnąć mnie w dół....."

Offline

 

#8 2007-05-04 14:34:25

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Future.....

No niestety. Kariera w granicach naszego kraju jest prawie nie możliwa, chyba, że się stawia na komercyjność. A to raczej nie dla mnie. Jazzu słucha bardzo niewielki odsetek społeczeństwa, a co dopiero wybrać się na koncert. Fajnie byłoby dostać się Barkley Music Collage w Bostonie - jest to najlepsza szkoła kształcąca gitarzystów na świecie. Każdy kończący tą szkołę był kimś. Choćby Kirk Hammett (Metallica), Pat Metheny, Joe Satriani, Steve Vai, Yngwie Malmsteen. Nie muszę chyba dalej wymieniać. Ale to są tylko moje marzenia nie do zrealizowania. Jeśli chodzi o architekturę - mam zdolności plastyczne (nie chwaląc się) i jestem na mat-fizie. Pomyślimy.

A ty Lopez? Matura... A potem?

Offline

 

#9 2007-05-04 14:41:00

lopez

Starszy strzałowy....

6703042
Skąd: FROM NITRIC ACID
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 178
Punktów :   

Re: Future.....

Matura w trakcie .......



Potem?? Co Bóg da;)
Na razie mam pewne miejsce na UJ na chemii ( wyróznienie na małopolskim konkursie chemicznym - 6 miejsce). Jednak tam sie nawet nie wybieram. Chemia z mgr gówno mi daje.....
Celuje na medycyne do zabrza ( oddział Śląskeij akademii medycznej z katowic), a specjalizacja... jakas chemiczna . Moze toksykologia, może nefrologia, może coś innego... ale na pewno zakręconego . Drugi kieunek to inżynieria chemiczna na polibudzie sląskeij w gliwicach. Rozwazam nad makrokierunkiem tam jeszcze ( inzineria chemiczna ale w jezyku angleiskim). Na zwykłą dostane sie bez problemu, a na makro moga byc problemy...
A trzeci kierunek to biotechnologia na SGGW w Warszawie. Byłem tam na warsztatach. K***a....... jakie oni mają zaplecze.......nic tylko pozazdrościć....a organizacja na poziome krakowskiego agh a nawet lepsza - uczelnia świetnie odnowiona i doskonale ulokowana...Jednak SGGW traktuje jako 3 w łańcuchu sukcesji. Na 4 oczwyiście chemia na UJ co mam index... ale to tylko zabezpieczenie którego pewnie nie wykorzystam..... Chce najbardziej na medycyne, gdyż i blisko domu w miare( wiec kontak z znajomymi tutaj blisko sie nie urwie ) a i jakos tak serce tam mnie tez ciągnie.... Szkoda tylko że śląsk...


Pozdrawiam
Lopez

"Głodny tłum modlił się bym spadł..każdy z nich chciał ściagnąć mnie w dół....."

Offline

 

#10 2007-05-04 19:34:05

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Future.....

Człowieku... Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę. Masz tyle możliwości, pomysłów. Kwestia niezdecydowania to zupełnie inny problem. I zawsze w zapasie masz ten UJ nieszczęsny . Ciekaw jestem jak wygląda sytuacja reszty forumowiczów.

Offline

 

#11 2007-05-04 20:35:07

lopez

Starszy strzałowy....

6703042
Skąd: FROM NITRIC ACID
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 178
Punktów :   

Re: Future.....

Przed wami za to są dalej możliwości. Ja juz siedze na ko nkretnej pozycji i sie zastanawima czy dobrze zrobiłem..... wy macie taki luksus akurat, ze z matematycznej mozna isc praktycznie wszędzie......po porstu wszedzie.....


Pozdrawiam
Lopez

"Głodny tłum modlił się bym spadł..każdy z nich chciał ściagnąć mnie w dół....."

Offline

 

#12 2007-05-04 21:08:37

Kropcia

Użytkownik

9627696
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Future.....

popieram przedmówcę...czasami żałuję że nie poszłam do tego mat-fizu (a na początku właśnie tam się zapisałam), no i tego że nie przepisałam sie jednak w pierwszej klasie...tak jakoś brakuje tej matematyki...z drugiej jednak strony...szkoda by było tak okrojonej biologii... najodpowiedniejsza klasa dla mnie to byłby mat-fiz-biol-chem ale niestety takiego czegoś nie ma...


"I can wrestle with the stormy night" SoaD rlz...

Offline

 

#13 2007-05-06 17:20:10

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Future.....

Ja bym chciał Mat-Muz-Inf (Muz=Muzyczna, najlepiej gitara elektryczna). Ale to chyba czcze mrzonki .

Offline

 

#14 2007-05-06 17:28:22

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: Future.....

Phoenix, mat-fiz-hum Ci nie wystarcza ??

Pozdrawiam.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#15 2007-05-06 17:59:10

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Future.....

No niby żart a ile w nim prawdy i goryczy . Na razie muszę się spełniać tam, gdzie jestem. Zawsze mogło być gorzej - powtarzam sobie to od września .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpsw.pun.pl www.radiointernetowe.pun.pl www.blekitnibodzanow.pun.pl www.13clan.pun.pl www.diversslain.pun.pl