Forum klasy II M z Wyspiana

Stare forum klasy IIM

#16 2007-03-03 14:08:24

jezyk_pl

PeeRZet ;]

6337836
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 73
Punktów :   

Re: fantastyka

Fantastyka to jedno z moich uzależnień. Z miłą chęcią zagrałbym sobie w jakiegoś RPG'a, tylko normalnie czasu jakoś nie starcza ;/ Gorąco polecam Legendy Drizzta, to wyśmienity sposób, by utopić się w tym świecie magii ;]


**************************************************
"Drżę o ten świat, gdy pomyślę, że Bóg jest sprawiedliwy..."

[img]http://img402.imageshack.us/img402/8845/userbar189411by4.gif[/img]

Offline

 

#17 2007-03-03 15:14:41

Qba

Członek Wielkiej Trójki

Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 102
Punktów :   

Re: fantastyka

Legendy Drizzta... mam na to ochotęod dłuższego czasu tylko jakoś nie mam skąd tego wziąć... człowiek chce czytać a tu normalnie wiatr w twarz...


....................................................................................
Skoro martwi się nie żywią, to czemu żywi się martwią ???

Offline

 

#18 2007-03-12 07:55:34

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: fantastyka

mam pytanie... widzieliście film HERO ??? jaki jest ? jak go macie to podrzućcie... od dłuższego czasu mam na niego smak...

Offline

 

#19 2007-03-12 08:49:20

jezyk_pl

PeeRZet ;]

6337836
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 73
Punktów :   

Re: fantastyka

Widziałem i mnie się podobał. Film z podtekstem Niestety niedawno go pożyczyłem, ale jak mi zwrócą to podrzucę


***Właśnie zwrócono mi Hero Będę  miał go jutro w szkole, tylko nie wiem komu go przekazać

Ostatnio edytowany przez jezyk_pl (2007-03-19 18:57:30)


**************************************************
"Drżę o ten świat, gdy pomyślę, że Bóg jest sprawiedliwy..."

[img]http://img402.imageshack.us/img402/8845/userbar189411by4.gif[/img]

Offline

 

#20 2007-03-26 07:25:25

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: fantastyka

No a ja właśnie obejrzałem i nie zrobił na mnie oczekiwanego wrażenie. Wolę "przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka". Może i HERO jest zrealizowany z bajecznym rozmachem (ah... te kolory), ale jak dla mnie jest zbyt drętwy i ograniczony. Uroku temu wszystkiemu dodają prymitywne (w stylu CZESIA) dialogi, które zamiast tworzyć klimat epoki i budować napięcie pozbawiły ten film jakiegokolwiek stylu i klasy. Rezultat jest taki, że zamiast oglądać z zapartym tchem i śledzić losy bohaterów (Śnieżynka - mniam), obejrzałem ten film na trzy raty, gdyż nie mogłem już przy TV wysiedzieć (z nudów niestety). Mimo to dziękuję Jeżykowi_pl za film. Przeliczyłem się, ale cóż... najlepszym się zdarza...

Offline

 

#21 2007-05-03 07:59:22

lopez

Starszy strzałowy....

6703042
Skąd: FROM NITRIC ACID
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 178
Punktów :   

Re: fantastyka

ja mzoe nei jestem zakochany w fantastyce, ale przez ostatni rok zostałęm prkatycznie pochłoniety przez cały świat D&D oraz forgotten realms.....aktualnie zagłębiam sie w "klejnocie halfinga" RA Salvatore, prowadze sesje kumplom ( znaczy sie aktualnie mamy przerwe maturalną:P) mojego autorstwa- tak zakręconą, ze łeb boli:P.
Zgadzam się z język_pl.... jesli ktoś nie ma pojecia o fantastyce, a chciałby sie czego dowiedzieć, to polecam Ojczyzne R.A Salvadore.... czyli I cześć przygód dritzza do'udrena . Po prostu pieknie wyklreowany świat mrocznej magii drow'ów. Te książki jednak kryj wiecej w sobie prawdy o życiu niż wydaje sie normalnym śmiertelnikom. W szczególności osobiste zapiski dritzza na temat jego rozmyślan....
To mój ulubiony fragment :

"Umieram. Codziennie z każdym moddechem zbliżam sie do końca mojego życia. Ponieważ rodzimy sie z skończoną liczba oddechów i z każdym kolejnym słońce mojego życia zbliża sie ku nieuchronnemy zmierzchowi. (...)NIe jestem w stanie zapanować nad śmiercią, jak rozpaczliwie bym sie nie starał. Moge tylko dopilnować, żeby te chwile, które mi pozostały, były jak najintensywniejsze."
Ma może ktoś dlasze cześci dritzza?? Części z "dziedzictwa mrocznego elfa" od "dziedzictwa" w górę??


Pozdrawiam
Lopez

"Głodny tłum modlił się bym spadł..każdy z nich chciał ściagnąć mnie w dół....."

Offline

 

#22 2007-06-03 12:36:31

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: fantastyka

Niestety na mnie nie możesz liczyć... Postaram się w przyszłości coś przeczytać, ale teraz... Hmmm...
Oglądam dużo filmów. Chciałbym podyskutować na ten temat. Zapraszam do wątku "KINEMATOGRAFIA".

Offline

 

#23 2007-10-22 11:54:56

Alucard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: fantastyka

Taaa... jestem uzależniony od fantastyki...

Gry- Baldury, plabnescape, gothicy, icewind dale i inne mniej znane tytuły
Książki-Tolkien, Sapkowski, Ziemianski oraz dziesiątki innych (salvatore mi nie siadł)
Filmy-...hmmm... gdyby było ich więcej... Lotr, Anime (takze w klimatach fantasy... np. Mononoke)

No i oczywiście kulane kostkowe Rpg- Wampir maskarada, młotek, DnD, NEUROSHIMA i nieco monastyu+Indie RPG i bezsystemowce

Fantasy po prstu pochłania bez reszty... może dlatego, że każdy z nas szuka w tym świcie czegoś magicznego...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.diversslain.pun.pl www.blekitnibodzanow.pun.pl www.kpsw.pun.pl www.13clan.pun.pl www.fir0.pun.pl