Forum klasy II M z Wyspiana

Stare forum klasy IIM

#1 2007-03-23 18:26:47

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Zmiany w waszym życiu

Mam do was dwa pytania. Czy w waszym życiu ulubione postaci z cRPG-a, filmu czy książki wywierają na was jakiś wpływ, to jest czy utożsamiacie się z nią i czy przejmujecie jej cechy ?
Ja na przykład jestem typowym elfem - cichym i zamkniętym w sobie, powściągliwym w wyrażaniu uczuć i emocji. Ostatnio coraz więcej osób zauważa (a nawet zarzuca mi - Ania wie o co chodzi), że jestem "smutny", wiecznie zamyślony i melancholijny... ale tak już jest moja natura. W związku z tym zwykle w cRPG gram właśnie elfem - nie zwracając już nawet uwagi na parametry tej postaci. Myślę, że próbuję odtworzyć siebie w ukochanej grze - Baldur's Gate.

A jak to wygląda u was ?

A jeśli chodzi o pytanie numer 2... Możecie wyjaśnić mi genezę waszych nicków, albo chociaż wyjaśnić co one oznaczają ? Byłbym bardzo wdzięczny.

Offline

 

#2 2007-03-23 19:40:23

zemalo

I heavy metal!

10918299
Skąd: Kęty
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Zmiany w waszym życiu

1. Postacie z książek czy też z filmów raczej nie wywierają na mnie wielkiego wpływu.
2. Genezy mojego nicka raczej nie trzeba tłumaczyć - pochodzi od nazwiska.


Pozdrawiam,
zemalo

Offline

 

#3 2007-03-23 21:39:31

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Nie mam żadnej ulubionej postaci do której bym sie upodabniał czy coś podobnego.

A co do nicku:
Fallen Angel - Upadły Anioł .
Geneza - co tu dużo pisać czasami dokładnie tak się czuję, no i oczywiście uwielbiam wszystko co mroczne .

Pozdrawiam.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#4 2007-03-23 21:41:11

jezyk_pl

PeeRZet ;]

6337836
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 73
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

1. Z niektórymi bohaterami książek czasem się utożsamiam, czasem mimowolnie, co przeraża nawet mnie Ale w RPG (tych komputerowych i też nie) zazwyczaj wybieram postacie inne niż ja sam ( w komputerowych, przyznam się, że często wybieram kobiety). W końcu ten tym gier uważam za sposobność to stania się kimś innym, więc wybieranie kogoś takiego jak ja nie ma dla mnie sensu. Swoją drogą, mój charakter nie pasuje do tego typu gier
2. Kumpel mnie tak kiedyś nazwał ("_pl" dodałem juz sam). To chyba przez twarz i dość wyrazisty nos


**************************************************
"Drżę o ten świat, gdy pomyślę, że Bóg jest sprawiedliwy..."

[img]http://img402.imageshack.us/img402/8845/userbar189411by4.gif[/img]

Offline

 

#5 2007-03-24 16:56:42

AgU$!4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

No to, żeby Madziarka biedna nie narzekała, że tu mało dziewczyn macie to ja zesile damskie szeregi, żeby panowie się zbyt pewnie nie czuli;p

Offline

 

#6 2007-03-24 23:02:54

Anka

Uczeń

4294874
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 66
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

nareszcie jakas nowa dziewczyna, juz znudzilo mi sie gadac z samymi facetami. bez urazy dla nich

Offline

 

#7 2007-03-25 18:22:03

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Patologia... Mieliśmy rozmawiać tutaj o wpływie naszych ulubionych bohaterów na naszą osobowość i odwrotnie... Jeśli chcecie przywitać koleżankę, to do tego służy dział "Tawerna"...

Ostatnio edytowany przez Phoenix (2007-03-26 07:17:50)

Offline

 

#8 2007-03-25 23:46:18

Anka

Uczeń

4294874
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 66
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Przepraszam. postaram sie wiecej takich rzeczy nie robic< jednak watpie aby mi sie to udalo >

Offline

 

#9 2007-03-26 10:59:01

Kropcia

Użytkownik

9627696
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Kropcia...no właściwie Kropka tylko że tak jestem zarejestrowana gdzie indziej...przezwisko raczej od nazwiska...wymyślone przez koleżanki bo sama nie przykladalam do tego jakiejś zbytniej wagi...u nas były 3 Gośki teraz są dwie...trudno żeby na każde Gośka! każda z nas musiała się zastanawiąć czy to do niej było...kiedyś dowiedziałam się nawet że bardziej pasowałoby "Mrówka" ale nie wiem dlaczego... i tak się już utarło teraz szybciej reaguję na Kropka niż Gośka

Co do postaci fantasy...raczej nie grywam w rpg(bez względu na rodzaj)..no ale kocham fantastykę...gdybym miała wybierać najbardziej pasują mi druidzi i magowie(np czytając jakąś książkę te postaci zawsze m się najbardziej podobają i wyobrażam sobie jakby to było gdybym ja była nimi). Te postaci nie wpływają na moje cechy charakteru..są raczej ich odzwierciedleniem...opanowanie, wyniosłość, powaga, milczenie, zamyślenie, indywidualizm, ciągłe zabieganie i zajęcie różnymi sprawami przez co nie mam wogóle czasu, skłonność do samotności(szczególnie pracy w samotności), pociąg do wiedzy, niedopowiadanie wszystkiego...część faktów zachowuję dla siebie...często jestem zarozumiała co nie jest dobrą cechą ale cóż poradzę, no i jeszcze to że wypowiadam swoje zdanie niespecjalnie martwiąc się o to czy znajdę poparcie czy nie,jeśli wiem że mam rację(no raczej zwykle trwam w takim przekonaniu chyba że ktoś poda mi niezbite dowody że tak nie jest), no i tego zdania nie zmienie bez wyraznych powodów...to było raczej co do magów...jeśli chodzi o druidów to właśnie to że żyją wśród ludzi i mają dar uleczania dzieki czemu im pomagają...
elfy i półelfy uwielbiam(ten ich spokój zamyślenie zdolność do głębokiej reflesji ) ale nigdy się z nimi nie identyfikowałam gdyż po prostu ich nie rozumiałam...choćby na przykładzie Władcy pierścieni...dbali tylko o własny los o swoje wieczne życie i tylko nieliczni zdecydowali się na pomoc ludziom...

Jejku ale się rozpisałam...tak to jest czasami jak człowiek puści wodze wyobrazni i czsami traci granicę między wyobrażeniami a rzeczywistością

Ostatnio edytowany przez Kropcia (2007-03-26 13:06:52)


"I can wrestle with the stormy night" SoaD rlz...

Offline

 

#10 2007-03-31 20:36:02

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Kropcia napisał:

elfy i półelfy uwielbiam (ten ich spokój zamyślenie zdolność do głębokiej refleksji )

Czy to jakaś aluzja do mojej wcześniejszej wypowiedzi?

Jeśli chodzi o mojego PHOENIXA... czyli Feniksa, mitycznego ptaka, który wstaje z popiołów i ma zdolność do stawania w żywym ogniu. Zawsze podobał mi się ten stwór. Pełen majestatu i takiego mistycyzmu, tajemniczy i nieuchwytny. Intryguje mnie... Często ptak ten pojawia się w grach cRPG. Nie identyfikuję się jednak z jego cechami, po prostu miałem taki kaprys, aby właśnie pod takim nickiem występować. To by było na tyle...

Offline

 

#11 2007-04-01 17:29:58

Kropcia

Użytkownik

9627696
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Qba napisał:

Czy to jakaś aluzja do mojej wcześniejszej wypowiedzi?

aluzja? nie skąd... odpowiedzialam na pytanie i postanowilam odnieść się dodatkowo do tego co ty napisałeś...


"I can wrestle with the stormy night" SoaD rlz...

Offline

 

#12 2007-04-01 21:29:02

Fallen Angel

worse than earlier

Skąd: from hell
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 358
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Ja może tak z innej beczki. Ostatnio zacząłem sie zastanawiać (wcześniej jakoś nie zwróciłem na to uwagi) dlaczego Ucho jako avatara ma oko . Myślę, że jakieś ładne kształtne uszko byłoby jak ulał .

Pozdrawiam.


-----------------------------------------
http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=35015 <--- ZAPRASZAM :]

Offline

 

#13 2007-04-01 21:43:28

Ucho

***

Skąd: ***
Zarejestrowany: 2007-02-05
Posty: 79
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Szczerze mówiąc też się na tym zastanawiałem Postaram się coś z tym zrobić w najbliższym czasie
Pozdrawiam


........................................................................
musimy żeglować, nie musimy żyć...

Offline

 

#14 2007-04-02 06:52:10

Phoenix

odrodzony z popiołów

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 355
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

Może Ucho wziął też pod uwagę stronę estetyczną swego avatara... To wiele wyjaśnia...

A dlaczego ja, mimo iż tytułuję się FENIKSEM nie mam go jako avatara? Śmieszne?

Offline

 

#15 2007-04-02 11:13:41

Kropcia

Użytkownik

9627696
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 51
Punktów :   

Re: Zmiany w waszym życiu

No ja swoją drogą powinnam mieć chyba kropkę w avatarku jednak chyba nie jest to wystarczająco ambitny obiekt...


"I can wrestle with the stormy night" SoaD rlz...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radiointernetowe.pun.pl www.kpsw.pun.pl www.diversslain.pun.pl www.fir0.pun.pl www.blekitnibodzanow.pun.pl